Nominujte své svatební místo

 
 

O soutěži

Soutěž „Svatební místo roku“ je soutěž, která vznikla ze spolupráce svatebního magazínu Marriage Guide a největšího podzimního svatebního veletrhu, Svatební Expo, s cílem porovnávat a hodnotit místa, která nabízí možnosti uspořádání kompletní svatby a svatební hostiny.

Veřejné hlasování

Veřejné hlasování umožnuje široké veřejnosti dát svému oblíbenému svatebnímu místu hlas a podpořit ho v soutěži. Hlasovat lze pomoci tlačítek dát hlas, nebo skrze SMS, dle platných podmínek a postupu. Místa se řadí na výherní pozice podle počtu sečtených on-line a SMS hlasů.

Odborná porota

Odborná porota je složena z významných osobností z různých odvětví svatebního světa. Do poroty každoročně usedají svatební koordinátoři, svatební fotografové a zástupci svatebního mediálního světa. Porota hodnotí svatební místa dle předem daných kritériích.

Složení odborné poroty:
Petr Kollman – zakladatel svatebního magazínu Marriage guide
Martin Dobeš - svatební koordinátor a provozovatel svatebních veletrhů
Petra Štočková - spoluzakladatelka svatbonet.cz a koordinátorka
Tomáš Havlík - majitel svatebního portálu světsvateb.cz
Ondra Bambous - spolumajitel svatebního portálu svatba.cz
Petr Pělucha - svatební fotograf
Lukáš Navara - svatební fotograf
Radek Bulant & Pavla Hybšmanová - svatební koordinátoři stylové svatby
Anna Gajdičiarová - Marketing & sales KV-Production, Wedding venue reviewer (Recenzentka svatebních míst)
Kateřina Fields - svatební koordinátor a lektor
Markéta Fryčová - svatební koordinátorka a majitelka Wedding Design
Jiří Smíšek - svatební koordinátor a spolumajitel Stačí říct jen ANO
Daniel Šajner - svatební fotograf
Martin Cihlář - svatební Dj a moderátor

Pravidla soutěže

Kategorie – hlasování veřejnosti, hlasování odborné poroty
Speciální ocenění kategorie: – Hrad / zámek, luxusní místo, nováček, pohodové místo

Podmínky soutěže
Podmínky soutěže svatební místo roku Soutěž „SVATEBNÍ MÍSTO ROKU“ na webovém portálu www.mgmagazine.cz, pořádá společnost K&K Media s.r.o., se sídlem Táboritská 476/16, PSČ 130 00, Praha 3 IČ: 018 44 377, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 172055. Podmínky soutěže jsou platné od 1. 7. 2016.

NOMINACE SVATEBNÍHO MÍSTA
Nominace do soutěže „SVATEBNÍ MÍSTO ROKU“ vyhlásí pořadatel přes své webové stránky www.svatebnimistoroku.cz a od té doby bude možné přes webový formulář nominovat svatební místa v České republice.
Nominovat může každý návštěvník webového portálu tím, že vyplní ve formuláři na webových stránkách www.svatebnimistoroku.cz název svatebního místa, webové stránky místa. Svatební místa nominovaná elektronicky přes tento formulář bude pořadatel, nebo jeho zástupce kontaktovat na email uvedený při registraci.
Pořadatel může požádat nominovaná místa o doplnění potřebných údajů, či podkladů pro soutěž (fotografie, popis, videa, případně prokázání, že dané místo pořádá svatební obřady, či hostiny.). Svatební místa, která nedodají potřebné podklady, či neprokážou, že svatby pořádají, nemusí pořadatel do soutěže zařadit.
Při spuštění soutěže již není možné nominovat další svatební místa

SOUTĚŽ SVATEBNÍ MÍSTO ROKU 2020
Soutěž probíhá od 28.10. do 29.11.2020 ve 23:59:59.
Nově návštěvníci moci hlasovat i on-line přímo na stránkách formou kliknutí na hlasovací tlačítka u nominovaného místa.
Nebo prostřednictvím SMS. Soutěží se tak, že kdokoliv může zaslat svatebnímu místu placenou SMS (dle informací u místa – číslo a text SMS, uvedeného na stránkách www.mgmagazine.cz), Všechny příchozí hlasy z SMS budou započítány a uveřejněny na stránkách soutěže u jednotlivých míst, aktualizace počtu hlasů na webovém portálu neprobíhá automaticky po doručení SMS, ale nejméně jednou za dva pracovní dny administrátorem. Cena SMS je 10 Kč. Technicky zajišťuje ATS Praha. Infolinka 296 363 199 ve všední dny 8:00 – 17:00, www.platmobilem.cz.

VYHLÁŠENÍ SVATEBNÍ MÍSTO ROKU 2020
1. 2. a 3. místo, které získá největší počet sečtených hlasů, obdrží certifikát a nálepku v českém a anglickém jazyce.
Vyhlášení vítězů proběhne tradičně na Svatebním Expu a vybíráme celkem z 10 kategorií: 3 z veřejného hlasování a 7 od odborné poroty.
Výherci získají dále speciální propagaci u mediálních partnerů soutěže (článek o výhercích v tištěném ročním vydání Marriage Guide, na webech všech mediálních partnerů: www.mgmagazine.cz; www.svatbonet.cz, www.svetsvateb.cz, www.svatby.cz; www.wedme.cz; www.svatebniexpo.cz; www.svatba.cz).
O vyhlášení soutěže spolu s oficiálním předáním výherních certifikátů bude pořadatel výherce informovat po skončení soutěže.

V Praze dne 24.8.2020
Za pořadatele soutěže jednatel společnosti,
Bc. Petr Kollman

Kontakt

K&K media s.r.o.
Táboritská 476/16, 130 00 Praha 3
Tel.: +420 315 558 024

IČO: 018 44 377
DIČ: CZ018 44 377

Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 172055

Bankovní spojení: FIO BANKA a.s.
Číslo účtu: 2400441584/2010
IBAN: CZ51 2010 0000 0024 0044 1584
BIC: FIOBCZPPXXX